Scio: Inovátorům ve vzdělávání dáme milion na projekt

sobota 7. května 2016 ·

„Některé firmy hledají schopné lidi, aby realizovali jejich nápady… my hledáme schopné lidi, aby u nás rozjeli své vlastní projekty!“

Víme, jak je vzdělávání důležité, věnujeme se hledání nových cest, jak ho podpořit. Protože se zaměřujeme na vzdělávání inovativní, rozhodli jsme se vůbec poprvé podpořit odvážné a inovativní projekty lidí zvenku.

Chceme podpořit projekty podporující vzdělávání dětí a jejich rodičů nebo cílené na pomoc pro žáky a školy. Ty nejlepší podpoříme v našem novém projektu Rozjeď to v #EDUkejšn v prvním roce až milionem korun.

Vzdělávání je hodnota, které si ceníme, a víme, že má smysl do ní investovat. Proto jsme se rozhodli, že podpoříme inovativní projekty, na jejichž realizaci chybí potřebné prostředky a zázemí částkou až milion korun. Hledáme lidi, kteří vidí v našem systému vzdělávání potřebu změny a mají nápady, jak dělat věci jinak, lépe a nově. „Hledáme nápady, které jsou skutečnou inovací a na vzdělávání se dívají z nové perspektivy. Přitom jde zároveň o projekty, které mají komerční potenciál, jsou tedy schopné oslovit dostatek klientů a jsou dlouhodobě udržitelné,“ říká Ondřej Šteffl, vizionář ve světě vzdělávání.

Co nabízíme? Vybranému člověku, jehož projekt vybereme, pomůžeme s rozpracováním nápadu, financováním projektu, s jeho rozjezdem, s oslovením prvních potenciálních klientů, s webem, programováním i s nezbytnou administrativou. Nejde přitom o klasický StartUp. Projekt bude realizovaný po hlavičkou Scio, jeho tvůrce zůstává vlastníkem myšlenky, realizátorem a má podíl na zisku projektu. Scio mu poskytne zázemí, podporuje ho finančně. „Naším cílem je pomoci rozjet kvalitní projekty ve vzdělávání, které by díky nedostatku prostředků nebo zázemí nevznikly,“ říká Ondřej Šteffl.

Více informací můžete získat také na níže uvedených kontaktech. Všechny informace o projektu Rozjeď to v #EDUkejšn najdete na webové adrese www.scio.cz/chcitorozjet.

Kontakt: Martin Drnek, koordinátor projektu, mdrnek@scio.cz, 602 567 657

0 komentářů: