Konkurs v Ďáblicích

pondělí 23. dubna 2012 ·

Konkursy na ředitele se zřejmě rozběhly na plné obrátky. Obrátil se na nás starosta městské části Praha – Ďáblice s informací o vyhlášení konkursního řízení na místo ředitele/ředitelky a žádostí o rozšíření této informace v relevantním prostředí potenciálních zájemců o účast v tomto konkursu.


Zřizovatel hledá osobnost s životní moudrostí, profesní zkušeností, s dovednostmi řídícího pracovníka a s pedagogickým rozhledem. Hledáme člověka pokorného ke všemu dobrému, co v našem zařízení již bylo učiněno, ale který současně umí vidět a realizovat nové příležitosti. Hledáme člověka, kterému je „vesta" současného průměru vzdělávací praxe těsná a má osobní potřebu a motivaci podílet se na budování moderního školského zařízení, na budování svobodného, etického a inspirativního prostředí v něm.

Hledáme člověka se schopností nejen komunikovat, ale aktivně a v synergii kooperovat se všemi možnými účastníky, v celé oblasti možného působení školy/školky (děti, žáci, rodiče i širší komunita obce, pedagogové, další odborníci, vědci, umělci atp.).

příspěvková organizace: Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17
termín uzávěrky podání přihlášky do konkursu: 30. 4. 2012
info o konkurzu najdete ZDE
info o škole (tak jak byly stávajícím vedením poskytovány): www.skoladablice.cz

0 komentářů: